Zawsze do usług

Jako niezawodny Electrician poradzę sobie z każdym zadaniem, od remontów mieszkań, przez ulepszenia przestrzeni komercyjnych, po prace na zewnątrz, w tym ogrodnicze. Dysponuję maszynami i narzędziami najnowszej technologii, więc możesz powierzyć mi swoje naprawy i remonty ze spokojem. PW-Automatyka zachęca do kontaktu!

Od bramy wjazdowej, po parking na tyłach i wszystko pomiędzy — mam rozwiązania, które Ci pomogą! Wyświetl listę moich usług i skontaktuj się ze mną, aby umówić się na spotkanie i uzyskać bezpłatną wycenę. Masz w planie niecodzienny projekt? Świetnie! Lubię wyzwania. Daj mi znać, jak mogę pomóc.

Socket_Repair

Naprawa gniazdek

Naprawa gniazdek to coś, co spędza Ci sen z powiek? Zrobię to za Ciebie! Dostarczę materiały i pracowników do każdego projektu, więc Naprawa gniazdek przestanie być problemem. Prowadzę prace naprawcze i remontowe, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia i umiejętności technicznych, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę z możliwych. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie.

circuit breaker panel repair

Naprawa bezpieczników

Naprawa bezpieczników to coś, do czego potrzebujesz specjalisty? PW-Automatyka pomoże Ci zrealizować Twoją wizję, nawet gdy wydaje się to niewykonalne. Jeśli masz coś do naprawienia, zainstalowania lub odnowienia, zadzwoń do mnie. Mogę zaoferować Ci usługi, których potrzebujesz w cenach, na które Cię stać.