Remont tokarek, frezarek i ploterów CNC Tarnów

Toczenie stanowi jedną z podstawowych form obróbki CNC. Proces ten pozwala na uzyskiwanie dowolnych rozmiarów i detali w elementach o kształcie przypominającym walec. Do wysokonakładowego wytaczania elementów używa się specjalnych maszyn, gwarantujących szybką, powtarzalną i ekonomiczną pracę. Niestety, intensywna eksploatacja może wpływać na zużycie poszczególnych elementów tokarki lub być przyczyną usterki. Jej usunięcie mogą Państwo zgłosić nam – od lat zajmujemy się remontami oraz naprawami tokarek na terenie Tarnowa, gwarantując terminowe realizacje, indywidualne podejście do Klienta oraz przystępne ceny.

Zakres naszych usług obejmuje kompleksowy remont tokarki oraz jej dostosowanie do standardów i wymogów produkcyjnych w zakładzie. W ramach wykonywanych usług oferujemy:

  • demontaż tokarki oraz jej kompleksową diagnostykę przy użyciu zaawansowanej technologii,

  • szlifowanie prowadnicy, naprawę wrzecion CNC,

  • regenerację poszczególnych podzespołów lub wymianę wyeksploatowanych części,

  • szlifowanie stożka wrzeciona,

  • dostosowywanie urządzeń do aktualnych wymogów BHP,

  • montaż oraz testy sprawności tokarek po wykonanym remoncie.

Naprawa tokarki Tarnów

Zapraszamy do współpracy firmy z branży obróbki CNC oraz wszystkie podmioty wykorzystujące w swojej codziennej pracy rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej. Wykonujemy kompleksowy serwis tokarek, obejmujący remont oraz regenerację niezbędnych podzespołów, jak również pełną gamę czynności eksploatacyjnych: odtłuszczanie, przywracanie geometrii, wymianę łożysk wrzecion i wiele innych. Każda naprawa jest przez nas wyceniana indywidualnie, dzięki czemu cena usługi serwisowej będzie oddawać zakres faktycznie wykonanych prac.

Zapraszamy także na stronę: https://www.pwautomatyka.pl/

Remont tokarek Tarnów